VCHODOVÉ DVERE

TOP PRODUKT

DVERNÉ VÝPLNE PERITO ENTRY S TECHNOLÓGIOU PRELEPENÉHO KRÍDLA

Vchodové dvere ENTRY patria medzi najkvalitnejšie plastové dvere, a preto nesklamú ani tých najnáročnejších. Sú pevné, ľahko sa udržujú a majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti.Dvere ENTRY ocenia najmä milovníci moderného a inovatívneho designu. Ako jediné plastové vstupné dvere majú aj vonkajšie prekrytie krídla dverí, ktoré elegantný vzhľad ešte umocňuje.Výberom z tohto radu získate špičkový dizajn, kvalitu a trvanlivosť. 

KLIKNUTÍM NA OBRÁZOK SA PRENESIETE PRIAMO DO KONFIGURÁTORA, KDE SI MÔŽETE VÝPLŇ NAVOLIŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV.


PVC A HPL VÝPLNE GAVAPLAST

Plastové dverné výplne GAVA plast sú vyrábané systémom lepenia tepelne vákuovo tvarovaných PVC dosiek a tepelnoizolačných materiálov. Samotný dizajn je tvorený jednoliatym reliéfom tvarovaným na kovovej forme. Vo vnútri rustikálneho alebo moderného reliéfu sa nachádzajú plné a presklené plochy. HPL (High Pressure Laminates) je materiál na živicovej báze vystužený celulózovými vláknami, vyrábaný pri vysokých tlakoch a teplotách. Je tvrdší a má menšiu teplotnú rozťažnosť ako PVC a hliník, ale na rozdiel od nich je čiastočne hydrofóbny. HPL nie je možné tepelne tvarovať, preto je používaný pre výrobu plochých dizajnov. Tie sú tvorené kombináciou presklených plôch a kovových aplikácií či intarzií. Všetky dizajny sa dodávajú v širokej škále farebných odtieňov.

KLIKNUTÍM NA OBRÁZOK SA PRENESIETE PRIAMO DO KONFIGURÁTORA, KDE SI MÔŽETE VÝPLŇ NAVOLIŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV.


HLINÍKOVÉ DVERE

Hliníkové dvere sú určené všetkým, ktorí kladú dôraz na nadčasovú vysokú kvalitu dverí, bez toho, aby sa vzdali výhod modernej okennej techniky. Hliníkové dvere sa dodávajú v rôznych RAL farbách, štruktúrovaných farbách a v rôznych drevodekoroch.