DOPLNKY

CELOTIENIACE RETIAZKOVÉ ŽALÚZIE

 

Tento typ je dnes najpoužívanejší typ žalúzií do plastových okien. Žalúzia je ovládaná retiazkou (podľa farby nosníka), ktorá zabezpečuje naklápanie a vyťahovanie lamiel. Nosiče môžu byť vo farbe: podľa vzorkovníka. Súčasne ponúkame nosiče v elegantnom zaoblenom tvare v celohliníkovom prevedení.

Celotieniace žalúzie sú vybavené lamelami v hrúbke 0,18 mm v 31 farebných prevedeniach.

Bočné vedenie je zaistené silonovou strunou s priemerom 0,8 mm. V spolupráci s výrobcom zabezpečujeme kvalitný záručný a pozáručný servis.

SIETE PROTI HMYZU

 

Siete proti hmyzu patria k štandardnému vybaveniu plastových a hliníkových okien. Sú najefektívnejšia prirodzená ochrana proti obťažujúcemu hmyzu. Ich funkcia je praktická, ale svojím designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Sieť je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Rám sieťky sa dá uchytiť do konštrukcie okna viacerými spôsobmi. Najpoužívanejší spôsob je uchytenie pomocou plastových obratlíkov.

 

Vyrábajú sa vo viacerých prevedeniach:

  • Pevné
  • Siete na balkónové dvere
Nosným elementom siete proti hmyzu na balkónové dvere sú hliníkové rámové profily s drážkou na jednej strane pre uchytenie siete plastovou šnúrou. Trvalé napnutie siete je zabezpečené miernym prehnutím profilov. Priečka slúži nielen na stabilizáciu, ale aj na ochranu proti pretrhnutiu siete kľučkou. 

VNÚTORNÉ PARAPETY

Ponúkame Vám univerzálne parapetné dosky s výhodnou cenou. Parapety sú povrchovo upravené dekoračným a protiťahovým laminátom, ktorý zaručuje štandardnú kvalitu. Parapety sa dodávajú na celé tyče, alebo rezané na mieru podľa požiadavky zákazníka. K parapetným doskám dodávame plastové krytky v troch farebných prevedeniach, ktoré sa osádzajú na ich konce, prípadne podľa požiadavky konce parapetov zažehľujeme laminačnou páskou vo farbe dekoru.

 

Šírka: 200, 250, 295, 350, 390, 450, 600

 

Dĺžka celej tyče (mm): 4180

 

Farba parapetov: biela, mramor, čerešňa, orech vlašský, zlatý dub, siena PR rosso, antracit, orech prírodný

Farba krytiek: biela, tmavohnedá, svetlohnedá, strieborná

 

VONKAJŠIE PARAPETY

Vonkajšie parapety hliníkové 2mm

 

Vonkajšie parapety sú vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu hrúbky 1,8 – 2,3 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxovaním a lakovaním v bielej a hnedej farbe. Parapety sa dodávajú na celé tyče s dĺžkou 6000 mm, alebo rezané na mieru podľa požiadavky zákazníka. K parapetným doskám dodávame plastové a hliníkové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov a skrutky so zafarbenými hlavičkami na montáž parapetov. Štandardné prevedenia sú pripravené na sklade k okamžitému odberu, parapety s neštandardnou povrchovou úpravou dodávame do 9 dní od potvrdenia objednávky.

Šírka (mm): 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 320, 360

Dĺžka celej tyče (mm): 6000

Farba parapetov (štandardné): biela, hnedá, bronz

Farba parapetov (neštandardné): RAL

Farba plastových krytiek: biela, hnedá

Farba hliníkových krytiek: biela, hnedá, svetlý bronz