DOPLNKY

CELOTIENIACE RETIAZKOVÉ ŽALÚZIE

 

Tento typ je dnes najpoužívanejší typ žalúzií do plastových okien. Žalúzia je ovládaná retiazkou (podľa farby nosníka), ktorá zabezpečuje naklápanie a vyťahovanie lamiel. Nosiče môžu byť vo farbe: podľa vzorkovníka. Súčasne ponúkame nosiče v elegantnom zaoblenom tvare v celohliníkovom prevedení.

Celotieniace žalúzie sú vybavené lamelami v hrúbke 0,18 mm v 31 farebných prevedeniach.

Bočné vedenie je zaistené silonovou strunou s priemerom 0,8 mm. V spolupráci s výrobcom zabezpečujeme kvalitný záručný a pozáručný servis.

SIETE PROTI HMYZU

 

Siete proti hmyzu patria k štandardnému vybaveniu plastových a hliníkových okien. Sú najefektívnejšia prirodzená ochrana proti obťažujúcemu hmyzu. Ich funkcia je praktická, ale svojím designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Sieť je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Rám sieťky sa dá uchytiť do konštrukcie okna viacerými spôsobmi. Najpoužívanejší spôsob je uchytenie pomocou plastových obratlíkov.

 

Vyrábajú sa vo viacerých prevedeniach:

  • Pevné
  • Siete na balkónové dvere
  • Plissé sieť

VNÚTORNÉ PARAPETY

Ponúkame Vám univerzálne parapetné dosky s výhodnou cenou. Parapety sú povrchovo upravené dekoračným a protiťahovým laminátom, ktorý zaručuje štandardnú kvalitu. Parapety sa dodávajú na celé tyče, alebo rezané na mieru podľa požiadavky zákazníka. K parapetným doskám dodávame plastové krytky v troch farebných prevedeniach, ktoré sa osádzajú na ich konce, prípadne podľa požiadavky konce parapetov zažehľujeme laminačnou páskou vo farbe dekoru.

 

Šírka: 200, 250, 295, 350, 390, 450, 600

 

Dĺžka celej tyče (mm): 4180

 

Farba parapetov: biela, mramor, čerešňa, orech vlašský, zlatý dub, siena PR rosso, antracit, orech prírodný

Farba krytiek: biela, tmavohnedá, svetlohnedá, strieborná

 

VONKAJŠIE PARAPETY

Vonkajšie parapety hliníkové 2mm

 

Vonkajšie parapety sú vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu hrúbky 1,8 – 2,3 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxovaním a lakovaním v bielej a hnedej farbe. Parapety sa dodávajú na celé tyče s dĺžkou 6000 mm, alebo rezané na mieru podľa požiadavky zákazníka. K parapetným doskám dodávame plastové a hliníkové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov a skrutky so zafarbenými hlavičkami na montáž parapetov. Štandardné prevedenia sú pripravené na sklade k okamžitému odberu, parapety s neštandardnou povrchovou úpravou dodávame do 9 dní od potvrdenia objednávky.

Šírka (mm): 130, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 260, 280, 320, 360

Dĺžka celej tyče (mm): 6000

Farba parapetov (štandardné): biela, hnedá, bronz

Farba parapetov (neštandardné): RAL

Farba plastových krytiek: biela, hnedá

Farba hliníkových krytiek: biela, hnedá, svetlý bronz

OKENNÉ KĽUČKY

RADA "E"

RADA "R"