O NÁS

  • Spoločnosť REALTEC sa zaoberá výrobou, predajom a montážou plastových okien a dverí z profilov GEALAN, hliníkových okien a dverí z profilov ALUMIL, ktoré Vám svojimi špičkovými technickými parametrami zaručia vysoký komfort bývania. K oknám a dverám dodávame parapety, žalúzie a ďalšie doplnky podľa Vašich potrieb.
  • REALTEC ďalej ponúka montáž automatických garážových brán, ktoré Vám prinesú nielen vysokú bezpečnosť, ale aj pohodlnú obsluhu a spoľahlivú funkčnosť.
  • Naša spoločnosť bola založená v roku 1999 ako čisto slovenský podnik, ktorého hlavnou činnosťou bola výroba a montáž plastových okien. Neustálym skvalitňovaním výroby, investíciami do moderného technologického vybavenia a odborného rastu zamestnancov urobili našu spoločnosť renomovaným producentom okien, vchodových, posuvných a bezbariérových dverí.
  • Od tohto času sme splnili požiadavky a očakávanie veľkého množstva zákazníkov na Slovensku, v Čechách, Rakúsku a Nemecku. Vieme, že práve kvalita služieb je rozhodujúca v dnešnej ostrej konkurencii, preto na ňu kladieme veľký dôraz. Vďaka tomu sme vyrástli v solídny podnik s dominantným postavením v Trnavskom kraji. V roku 2008 vedenie firmy rozhodlo o rozšírení výrobných kapacít kúpou výrobného závodu v Limbachu, čím sa výrazne zvýšila nielen výrobná kapacita, ale rozšírila sa aj pôsobnosť firmy na oblasť Pezinka a Bratislavy. Naši zamestnanci Vám vždy ochotne poradia pre aký typ okien a dverí sa máte rozhodnúť a urobia bezplatne cenovú ponuku podľa Vášho želania. Starostlivo si vyberáme nielen zamestnancov, ale i obchodných partnerov, tak aby sme boli schopní udržať vysoký štandard našich výrobkov. Namontovaním okien a dverí u nás ako zákazník nekončíte. Poskytneme Vám kvalitný záručný a pozáručný servis a celú paletu služieb na profesionálnej úrovni. Môžete si doobjednať príslušenstvo ako sú žalúzie, sieťky proti hmyzu v ľubovoľnom časovom rozmedzí od Vašej objednávky. Neváhajte a stretnite sa s nami!